Etiket arşivi: bostancı sineklik fiyatları

Bostancı Sineklik Modelleri fiyatları

Başlıca Bostancı Sineklik Modelleri
Birbirinden farklı ve kullanım amacı olan Bostancı Sineklik Modelleri sizler için işinin ehli ustalarımız tarafından üretilmektedir. Başlıca çeşitleri ise şu şekildedir;

1.Bostancı Pileli Sineklik

Kullanımı en kolay ürün sınıfına girer. Özellikle dar alanlarda kullanılacaksa sizin için üretilmiş diyebiliriz. Pencere ve balkon kapılarında kullanılması önerilir. Eğer klasik model istemez çift kanatlı tercih edilirse de ortadan ayrılan şekilde montelenir ve birleşim kısmı mıknatıslar yardımı ile yapılır. Rüzgarlı havalarda ise ekstra mukavemeti ile yuvalarından çıkmaz.

2.Bostancı Pencere Sinekliği

Adından da anlaşılacağı üzere sadece pencere sistemlerine monte edilir. Menteşeler yardımı ile tutturularak herhangi bir şekilde açılması ve düşmesi engellenir. Olumsuz hava şartlarında pencere kenarına perçimlendiği için herhangi bir risk yaratmaz. Bostancı Sineklik Modelleri arasında en çok tercih edilen çeşittir.

3.Bostancı Kedi Sinekliği

En büyük dostlarımız olan ufaklıklar için tasarlanmış bir modeldir. Evden kaçmalarını engellemek ya da yüksek katlardaki müşterilerimiz için güvenlik amaçlı takılır. Diğer uygulamalara göre daha dayanıklı malzemelerden yapılır. Örneğim tül sistemi yerini metal ötgüye bırakmıştır. Metal olmasına rağmen herhangi görüntü kaybı veya hava akış problemi yaşatmaz.

4.Pratik Sineklik

Sadece tül aparttan oluşan bu model pencere iç ağızlarına yapıştırılan cırt cırtlar aracılığı ile oraya tutturulur ve üzerine pencere kapama işlemlerini etkilemez. Sadece tek bir tülden oluşmaktadır. Kolayca sökülüp temizlemek için de makineye atılabilir.

Cep Dostu Bostancı Sineklik Fiyatları

Toptan üretimlerini gerçekleştirdiğimizden dolayı sineklik piyasasına ürettiğimiz bütün ürünler perakende olarak değil toptan hesaplanır. O yüzden Bostancı Sineklik Fiyatları araştırmalarına göre en cazip ve kampanyalı ürünleri bünyemizde bulabilirsiniz. Çoğu müşterimiz konuşulan ücretlerden korktuğu için bu hizmetlerden mahrum kalarak gece uykularını sineklere ve böceklere heba etmekteler. Bu şekilde de aile içerisinde oluşan uykusuzluk kişilerde sinir ve strese yol açmakta. Bunun gibi tatsız hadiselerden bıktıysanız merkezimize gelerek kendinizi şaşırtmaktan çekinmeyin. Modellerimizin boyutları ve farklılıklarına göre tabi ki de çeşitli fiyatlar mevcut. Zaten tek bir fiyat mantığı üretim işlerinde düşünülemez. Sonuç olarak ürünlerimizin üretiminde boyuta göre belli bir malzeme, usta ve işçilik parası bulunmaktadır. Aynı şekilde eğer farklı malzemeler de isterseniz materyalin cinsine göre farklı bir skala ile karşı karşıya kalacaksınız.

Cep Dostu Bostancı Sineklik Fiyatları

Kullanılan malzemenin yanı sıra Bostancı Sineklik Fiyatları tasarımdan dolayı da farklılık gösterir. Eğer evinizde zorlu bir şekle sahip yere sineklik yaptırmak isterseniz evinize misafir olacak ekibimiz ölçülere alarak özel tasarım olarak adlandırılan ürünün fiyatını sizlere bildirecekler. Hal böyle olunca kesin bir şey söylemek zorlaşıyor elbet. Gönlünüzü ferah tutmanız açısından bütün şirket politikalarımız siz müşterilerimizin memnuniyetine göre oluşturulduğundan emin olabilirsiniz. Sizlerin rahatı ve konforu için çalışan bizler her daim üstün kalite ve başarımızı devam ettirmek için var gücümüz ile çalışıyor olacağız.

Bostancı sineklik fiyatları

Evlerinizde Huzurun Adı Bostancı Sineklik
Dünya üzerinde en çok can alan canlı sivrisinektir. Yıllarca milyonlarca insanın ölümüne sebep olmaktadır. Özellikle taşıdığı mikropları sizin kanınızı emerken damar sistemine bulaştırarak bizleri zehirlemektedir. Hele ki küçücük çocuklarımızın bağışıklıklarının ne kadar hassas olduğunu düşünürsek daha da dikkat etmemiz gerekmekte. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı korumayı ilke edinmiş olan Bostancı Sineklik fiyatları , birbirinden kaliteli ve işlevsel modelleri ile sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Sağlık konusunu bir kenara bırakacak olursak yaz aylarında evinizde rahat bir şekilde oturup, cam açıp keyfinize bakmanız sizin de hakkınız. Bir nebzede olsa rahatlamak adına bütün uykularımızı sivrisineklerin merhametine bırakmaktayız. Tabi ki doğal olarak sabah iş için kalktığımızda bütün gece sinek kovaladığımızdan dolayı uykumuz kanmamış şekilde zombi misali işlere sürükleniyoruz.
Pencere sistemlerinden tutun da bahçe kapısı da dahil olmak üzere her türü ortama ayak uydurabilen, kullanışlı Bostancı Sineklik ürünleri ile evinizin ne kadar ferahladığına şaşıracaksınız. Siz güvenli alanınızda yani biricik evinizde rahat bir ortam sürerken sivrisineklerde sizlerden bir o kadar uzak olacaklar. Ürünlerimiz üretilirken herhangi bir kimyasaldan kaçındığımız için çocukların ve bebeklerin odasında da gönül rahatlı ile kullanabilirsiniz. Monte edilme sistemlerinden dolayı da yerleştirilen cam ve kapıları kullanırken herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz. Sivrisineklerin geçmesini engelleyen tülümüz ise kir tutmayan malzemeden üretilmiş olduğundan ekstra temizlik uğraşına girmezsiniz.