Etiket arşivi: Bostancı Sineklik Modelleri

Bostancı Sineklik Modelleri fiyatları

Başlıca Bostancı Sineklik Modelleri
Birbirinden farklı ve kullanım amacı olan Bostancı Sineklik Modelleri sizler için işinin ehli ustalarımız tarafından üretilmektedir. Başlıca çeşitleri ise şu şekildedir;

1.Bostancı Pileli Sineklik

Kullanımı en kolay ürün sınıfına girer. Özellikle dar alanlarda kullanılacaksa sizin için üretilmiş diyebiliriz. Pencere ve balkon kapılarında kullanılması önerilir. Eğer klasik model istemez çift kanatlı tercih edilirse de ortadan ayrılan şekilde montelenir ve birleşim kısmı mıknatıslar yardımı ile yapılır. Rüzgarlı havalarda ise ekstra mukavemeti ile yuvalarından çıkmaz.

2.Bostancı Pencere Sinekliği

Adından da anlaşılacağı üzere sadece pencere sistemlerine monte edilir. Menteşeler yardımı ile tutturularak herhangi bir şekilde açılması ve düşmesi engellenir. Olumsuz hava şartlarında pencere kenarına perçimlendiği için herhangi bir risk yaratmaz. Bostancı Sineklik Modelleri arasında en çok tercih edilen çeşittir.

3.Bostancı Kedi Sinekliği

En büyük dostlarımız olan ufaklıklar için tasarlanmış bir modeldir. Evden kaçmalarını engellemek ya da yüksek katlardaki müşterilerimiz için güvenlik amaçlı takılır. Diğer uygulamalara göre daha dayanıklı malzemelerden yapılır. Örneğim tül sistemi yerini metal ötgüye bırakmıştır. Metal olmasına rağmen herhangi görüntü kaybı veya hava akış problemi yaşatmaz.

4.Pratik Sineklik

Sadece tül aparttan oluşan bu model pencere iç ağızlarına yapıştırılan cırt cırtlar aracılığı ile oraya tutturulur ve üzerine pencere kapama işlemlerini etkilemez. Sadece tek bir tülden oluşmaktadır. Kolayca sökülüp temizlemek için de makineye atılabilir.