Etiket arşivi: kadıköy

Kadıköy sineklik tamiri

Kadıköy Sineklik firmamızı arayarak uygun fiyata kaliteli ürün alabilirsiniz.

TEL (0216) 574 65 41
FAKS (0216) 574 65 41
GSM (0532) 442 23 93 – (0543) 239 78 57 
E-MAIL : marmarapvc@hotmail.com

Özellikle yaz aylarında sineklikler evlerin temel ihtiyacı olmaktadır. Çünkü haşerelerin popülâsyonu bu mevsimde artış yaşamaktadır. Havaların ısınmasıyla birlikte sinekler ve diğer haşereler yiyecek arayışıyla evlere kadar girmekte ve insanları olumsuz etkilemektedir. Ayrıca bunların zararlı mikroplar taşıyor olması da büyük tehlikedir. Çocukları olan aileler bu yüzden endişe etmekte ve önlemler almaya çalışmaktadır. En yaygın olan ilaç kullanımı ise kalıcı olmamakta ve belli sürelerde yenilenmeye ihtiyaç duymaktadır. Bu da genellikle pek mümkün olmamaktadır. Ayrıca böcekler ve sinekler için kullanılan ilaçları insanların soluması ise büyük tehlike yaratmaktadır. Fakat sineklikler bu konuda çözüm oluşturmaktadır. Alınan bir ürün uzun süre kullanılmakla beraber dışarıdan sinek girişini engellemektedir. Böylelikle aileler oldukça rahat etmektedir. Kadıköy sineklik sektöründe firmamız isteyenlere gerekli hizmetleri sunmaktadır.
Sineklik satın almak isteyenler için tercih edilebilecek birçok model bulunmaktadır. Bu modellerin tasarımı ve kullanım şekli değişmektedir. Ayrıca günümüzde üretimler standartlar çerçevesinde yapılmakta ve herkese hitap eden sineklikler bulunmaktadır. Firmamıza gelerek bu ürünler hakkında daha detaylı bilgi alınması mümkündür. Ayrıca ürünlerimizin hepsi oldukça kullanışlıdır. Bu yüzden evlerine ve zevklerine uygun sineklik seçen kişiler daha sonra problem yaşamayacaktır. İşçiliğin ise oldukça dikkatli yapılması ürünlerin kalitesini artırmakta, kullanım sorunları yaşanmasını engellemektedir. Kadıköy sineklik tamiri şirketimizle iletişime geçerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirler. Model tercihinde kararsız kalanlar da bu konuda gerekli bilgileri rahatlıkla edinebilmektedir.

Kadıköy sineklik

Kadıköy ve çevresine hizmetimiz bulunmaktadır. İletişim numaralarımızdan model ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İletişim: 0216 574 65 41 – 0543 239 78 57 – 0545 908 20 08

E-mail : marmarapvc@hotmail.com

———————————————————————————————-

Firmamız  stor sineklik, menteşeli sineklik, pileli sineklik, sürme sineklik, kedi sinekliği gibi birçok sineklik sistemini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bu ve daha birçok sineklik çeşidini bünyesinde bulunduran Kadıköy sineklik sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
Sineklik konusunda uzman çalışanları ile sizlere hizmet eden Kadıköy sineklik en uygun sineklik modeline sizinle birlikte karar vermekte ve ardından uygun ölçüler halinde hazırlanan sineklik montajları yapılmaktadır. Sineklik sinek ve benzeri istenmeyen küçük canlıların pencere, balkon ve kapılardan girmesine engel olmak için geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sayede bu gibi canlılar ile temas imkânı kalmamakta ve bu tür canlıların taşıdığı sağlığa zararlı mikropların bulaşması önlenmektedir.
Kadıköy, çevre semtler ve İstanbul’un birçok farklı noktasına hizmet etmekte ve sineklik sistemleri kurmaktadır. Kullandığı sineklik ürünleri en dayanıklı ürünler arasında olup uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Sineklik olarak kullanılan ürünler hem dayanıklı ürünlerden üretilmiş bulunmakta hem de havadaki toz ve kir parçacıklarına karşı en az kir tutan şekilde geliştirilmiştir. Bu sinekliklerin kirlenmesi halinde temizliği de oldukça kolay ürünlerdir.
Firmamız bünyesindeki bütün ürünler farklı iklim şartlarına karşı özel geliştirilmiş dayanıklı ürünlerden oluşmaktadır. Bu yüzden soğuk kış aylarında yıpranmaması için çıkarmanız gerekmemektedir. Ekibimiz tarafından yapılan sineklik montajı ardından dilediğiniz gibi pencerelerinizi açabilirsiniz. Sineklikler yaşadığınız mekânların sadece size ait kalmasını sağlar ve istenmeyen misafirlere karşı sizleri korur.

Kadıköy sineklik tamiri hizmetide vermekteyiz.