Etiket arşivi: Kedi için sineklik

Kedi için sineklik

Firmamız kediler için sineklikleri  özel olarak üretmekte ve uygun fiyat ile sizlere sunmaktadır. Kısaca kedi sinekliğini anlatmak gerekir ise sistem özelliklerimizi şu şekilde sıralıyabiliriz.

İçe açılır ve yerinden çıkartılabilir. İçe açılır olduğu için kediniz dışarı doğru itemez. Alüminyum tel paslanmaz temizlemesi kolaydır.

İlk olarak sadece kedi için mi yoksa sinek içindemi olmasını istiyorsunuz karar vermeniz gerekir. Penceremi havalandıracağım sinek sorunum yok sadece kedi için sineklik ister iseniz farklı bir tel kullanıyoruz kediye dayanıklı tel kullanıyoruz kediye dayanıklı sineklik olduğu için zarar veremez. Kedilerin atlamaması için sineklik işe yarıyor. Ama aynı zamanda sinek içinde istiyor iseniz o zaman alüminyum tel kullanılıyor ancak kediniz yaramaz ise tele zamanla zarar verebilir. Hem kedi hem sinek için piyasada tek tip alüminyum tel vardır. Diğer firmalar ne yapıyor ise bizde o sistemi kullanıyoruz. Fark bizde uygun. kedilerin atlamaması için sineklik istiyor iseniz 05432397857 arayınız yardımcı olurum.

Alüminyum tel olarak bahsettiğimiz ürün piyasadaki ürünler ile aynıdır. Farklı bir ürün değildir ve kediniz yaramaz ise ( şahit olduk önümüzde balkon kapısına tırmandı) tel tamamen zarar görmüyor ancak kedinin tırnak soktuğu yer nokta olarak zarar görüyor. Ama kesinlikle kedi sinekliği yırtamıyor yani kedi güvende oluyor. Bunları samimi olarak belirtmek isteriz. Paradan önce güven ve doğruluk gelir.  Detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz. 0543 239 7857

 

 

İSTANBUL SİNEKLİK

Menteşeli sineklik hakkında bilgi

En fazla kullanılan sineklik sistemlerinden birisi olan Menteşeli sineklikler genel olarak 2 grup olarak ele alınırlar. Bu sineklikler menteşeler sayesinde hareket ederler ve isterseniz sabit isterseniz de tak çıkar olarak rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. MARMARA sineklik modelleri arasında en çok kullanıma sahip olan sinekliklerden birisi olan Menteşeli sineklikler genel olarak incelendiğinde, 17*25 mm kalınlığa sahip olan alüminyum profiller kullanılarak imal edilirler. Bu profiller özel yapım olduğu için oldukça dayanıklıdırlar ve içerlerinde özel yanmaz fiberglas tüller gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir. Hem pencerelerde hem de kapılarda kullanılabilen menteşeli sineklikler, isterseniz mukavemeti daha da arttırılmış olan 17*42 mm genişliğindeki profillerden de imal edilebilmektedirler.

İçe açılır ve dışa açılır şekilde yapılmaktadır. İçe açılan sineklik genelde dışarıda panjur ve kedi sinekliği olarak kullanılır. kedilerin atlamaması için sineklik sistemleri arasında en kullanışlısıdır.

Oldukça ekonomik olan bu sineklik modelleri sağlığa zararlı hiçbir ürün kullanılmadan imal edilmiştir ve bu sayede çevre dostu olarak bilinmektedirler. Hem sağlığınızı hem de cebinizi koruyan menteşeli sineklikler, kış ayları geldiğinde ve sinekliğe ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda çok kolay bir şekilde menteşelerinden yukarı doğru kaldırılarak yerinden çıkarılabilmektedirler. Bu sayede sinekliğin ömrü oldukça uzun olur ve bir daha para ödemenize gerek kalmaz.

Temizlik yönünden de menteşeli sineklik modelleri oldukça avantajlıdır ve diğer sineklik modellerine göre de daha kolay temizlenebilmektedirler. Evlerde kullanılan küçük süngerler ile çok fazla bastırmaya gerek kalmadan bu sineklikler kolay bir şekilde temizlenebilmektedirler. Bunun yanında isterseniz sinekliği yerinden çıkarıp temizleyip daha sonra yerine de takabilirsiniz.

 

MARMARA SİNEKLİK

Evlerimizde çoğumuz kedi köpek besleriz. Bazen evlerimizin uygun olmadığı durumlarda da en azından böyle bir durum isteği duyarız. En yakın dostlarımız olan evlerimizin güzel misafirleri olan kedi köpekler bazen bizlere sorun da yaratsalar da bu sorunların önüne yapacağımız çok küçük değişiklikler ile geçebilmek mümkündür.

Bu konuda en çok gelen şikayetlerin başında da kedi ve köpeklerin cam ve balkon gibi yerlerden atlayarak kendilerini yaralamalarıdır. Bu durum oldukça üzücü sonuçlar doğurmaktadır. Halbuki evimizde yapacağımız çok küçük bir değişiklik kedi sinekliği güvende olmasını sağlayacak ve bu sayede biz de içimiz rahat bir şekilde dışarı çıkabileceğiz. Bu durumun önüne geçmek için yapılması gereken en önemli şey cam ve pencerelere sineklik takmaktır.

Örneğin Fenerbahçede oturan birisi Fenerbahçe sineklik modellerini inceleyebilir ve kendi evlerine hem renk hem de dizayn olarak uygun bir model seçebilir ve kolay bir şekilde evlerine uygulayabilirler. Bu tip kazalara sebep olmamak için ve üzülmemek için alabileceğiniz en etkili yöntem  kedi için sineklik ve köpeklere özel olarak üretilen ve bu hayvanlara dayanıklı olan sineklikler çok kolay bir şekilde temin edilebilmektedir.

Bu sistemin asıl adı kedi teli veya köpek telidir ve özel güçlendirilmiş alüminyumlar kullanılarak imal edilmişlerdir. Bu sineklikler hem sineklerden korunmanızı hem de evcil dostlarınızı korumanıza yardımcı olacaktır.