Etiket arşivi: kedi sinekliği

Bostancı Sineklik Modelleri fiyatları

Başlıca Bostancı Sineklik Modelleri
Birbirinden farklı ve kullanım amacı olan Bostancı Sineklik Modelleri sizler için işinin ehli ustalarımız tarafından üretilmektedir. Başlıca çeşitleri ise şu şekildedir;

1.Bostancı Pileli Sineklik

Kullanımı en kolay ürün sınıfına girer. Özellikle dar alanlarda kullanılacaksa sizin için üretilmiş diyebiliriz. Pencere ve balkon kapılarında kullanılması önerilir. Eğer klasik model istemez çift kanatlı tercih edilirse de ortadan ayrılan şekilde montelenir ve birleşim kısmı mıknatıslar yardımı ile yapılır. Rüzgarlı havalarda ise ekstra mukavemeti ile yuvalarından çıkmaz.

2.Bostancı Pencere Sinekliği

Adından da anlaşılacağı üzere sadece pencere sistemlerine monte edilir. Menteşeler yardımı ile tutturularak herhangi bir şekilde açılması ve düşmesi engellenir. Olumsuz hava şartlarında pencere kenarına perçimlendiği için herhangi bir risk yaratmaz. Bostancı Sineklik Modelleri arasında en çok tercih edilen çeşittir.

3.Bostancı Kedi Sinekliği

En büyük dostlarımız olan ufaklıklar için tasarlanmış bir modeldir. Evden kaçmalarını engellemek ya da yüksek katlardaki müşterilerimiz için güvenlik amaçlı takılır. Diğer uygulamalara göre daha dayanıklı malzemelerden yapılır. Örneğim tül sistemi yerini metal ötgüye bırakmıştır. Metal olmasına rağmen herhangi görüntü kaybı veya hava akış problemi yaşatmaz.

4.Pratik Sineklik

Sadece tül aparttan oluşan bu model pencere iç ağızlarına yapıştırılan cırt cırtlar aracılığı ile oraya tutturulur ve üzerine pencere kapama işlemlerini etkilemez. Sadece tek bir tülden oluşmaktadır. Kolayca sökülüp temizlemek için de makineye atılabilir.

Kedi sinekliği fiyatları

Özellikle kedili evler için yapılan ve adına Kedi sinekliği verdiğimiz bu modelin tam anlamıyla en iyi yapan firma Marmara Sinekliktir. Peki neden bu kadar övülüyor ve tavsiye ediliyor gelin özelliklerini birlikte inceleyelim.

Paslanmaz Çelik kedi teli

Bu tel öyle bir üründür ki piyasada kullanan yoktur. Özel olarak alınan bu telin yapımı ve sinekliğe uygulanması çok zor olmakla beraber piyasada bulunan sineklikçi ve pimapencilerin uygulaması çok zordur. Ve uygulasalar bile üstüne köşebent ve perçin vida atarak çirkin bir görünüme kavuşturmaktadırlar. Ancak firmamız bunu uygularken kesinlikle estetiği bozmadan usta bir şekilde uygulamaktadır. Bu telden sinek geçmez. Kedi zarar veremez. Ve en önemlisi kötü bir görüntü oluşturmaz. Yani her yönü ile mükemmel bir üründür.

İçeri Açılır sistem ile kediler dışarı ittiremez mi?

Tel önemli ancak yapılacak sistem daha önemlidir. Özellikle dışarı açılan mevcut sinekliklerin bir süre sonra kilitli dahi olsa güneş ve yağmurdan plastik kısımları çürür ve bu siz fark etmeden olur. Ve 1-2 seneye kalmadan bir bakmışsınız kedi ittirirken tırmanırken kopmuş gitmiş. Bu nedenle tavsiyemiz öncelikle kesinlikle içeri açılır üründür. İçeri açılır Kedi sinekliği yapılırken plastik aksamlar menteşe vs içeride kaldığı için dış etkenlerden minimum zarar görür.

Sürme kilit ve demir çıtçıt sağlam mı?

Evet kediler zeki hayvanlar ve bir insanın yapabileceği bir çok yapabilmelerine rağmen bizim 5 parmak onlarınsa patileri olması nedeni ile bazı kilit sistemlerini açamıyorlar. Bizde bu avantajı kullanarak ürünlerde gereken yerde demir çıtçıt gereken yerde sürme kilit takıyoruz. Sürme kilit özelikle alüminyum olan yerlerde olmaz. Bu nedenle kedilerin açamayacağı demir çıtçıt takarak son derece sağlam bir hale getiriyoruz. Ve sürme kilit sistemini zaten açamayacakları için her yönü ile sağlam ve estetik bir ürüne sahip olmuş oluyorsunuz.

Marmara Sineklik yıllardır kediler için özel bir ürün yapmayı planlamış ve bunu gerçekten başarmış bir firmadır. Sizde can dostlarınızın güvenliği için tabi ki normal sineklik fiyatları ile bu ürün kıyaslandığında daha yüksek fiyata gelir ancak kalite ve işçilik arttığı için bu kedi sinekliği fiyatları pahalı değil gayet uygundur.

Kedi sineklik fiyatları

Normal sinekliklerden daha ötede kaliteli olması gereken bu ürün hem sivrisinek geçişini %100 engeller hemde kedilere çok çok dayanıklıdır. Yani zarar veremez. Ürünümüz paslanmaz çelikten yapılan son derece kaliteli bir üründür. Tabi fiyatları buna göre biraz yüksek ama ömürlüktür. Pencere için ömürlük kaliteli bir kedi sinekliği fiyatı 150 tl’dir Kapı için 250 tl’dir. Ancak dediğimiz gibi kediye %100 dayanıklı ve kalitelidir.

Kedilerinizin Güvenliği İçin Kedi Sinekliği
Kedi sinekliği, kedinizin pencere çıkıntısından kayarak ve muhtemelen yaralanmasına neden olarak bir camdan düşmesini engelleyerek odanıza temiz hava girmesini sağlayan hafif ve etkili bir yöntemdir. Kedi sinekliği, sivrisinek filelerinde kullanılana benzer şekilde, PVC kaplı fiberglas örgüdür. Sineklikler standart ağırlıklı pencerelerin çoğuna uyacak şekilde, ekstra güç için özel bir sınıra sahiptir.
Kedi Sinekliği Pencere Çerçevesine Nasıl Eklenir?
Pencere çerçevelerine delik açmaya gerek yok! – Kedi sinekliğinin kendisi 5cm’lik bir kenarlı kanca ve halka sabitlemelerine sahiptir ve ağa işlenmiştir ve her yere dolaşmaktadır. Kedi sinekliği, karşılıklı gelen kendiliğinden yapışkanlı 2 cm genişliğinde sabitleme parçaları kullanarak pencere çerçevesine bağlanır. Her sineklik, eğer isterseniz (dar pencere çerçeveleriniz varsa) tek bir seti kullanabilmenizi veya 4cm’lik sabitleyicilerle (2 set kendi kendine yapışan sabitleme parçasıyla) ikiye katmanızı sağlamak için 2 cm genişlikteki sabitleme seti ile birlikte tedarik edilir. Kedi sinekliği, kanca ve halka sabitlemelerini birlikte iterek pencerede tutulur. Montaj yapıldıktan sonra, ihtiyaç duyduğunuz her an saniyeler içinde uygulanabilir ve çıkarılabilir. Kedi sinekliği ahşap veya UPVC pencere çerçeveleri için uygundur. Pencerelerinize yerleştirmek gerçekten kolaydır.
Kedi Sinekliği Başka Avantajlar Sunuyor Mu?
Evde veya ofisiniz varsa, özellikle de akşamları bilgisayarınızda çalışırken böcekler odanıza girerken ne kadar sinir bozucu olduğunu bilirsiniz. Kedi sinekliği “sivrisinek geçirmeyen incelikte” olduğundan neredeyse tüm böceklerin odanıza girmesini durduracaktır. Renk seçeneği ile pencerelerinize uyum sağlar.

 

Kedi için sineklik

Firmamız kediler için sineklikleri  özel olarak üretmekte ve uygun fiyat ile sizlere sunmaktadır. Kısaca kedi sinekliğini anlatmak gerekir ise sistem özelliklerimizi şu şekilde sıralıyabiliriz.

İçe açılır ve yerinden çıkartılabilir. İçe açılır olduğu için kediniz dışarı doğru itemez. Alüminyum tel paslanmaz temizlemesi kolaydır.

İlk olarak sadece kedi için mi yoksa sinek içindemi olmasını istiyorsunuz karar vermeniz gerekir. Penceremi havalandıracağım sinek sorunum yok sadece kedi için sineklik ister iseniz farklı bir tel kullanıyoruz kediye dayanıklı tel kullanıyoruz kediye dayanıklı sineklik olduğu için zarar veremez. Kedilerin atlamaması için sineklik işe yarıyor. Ama aynı zamanda sinek içinde istiyor iseniz o zaman alüminyum tel kullanılıyor ancak kediniz yaramaz ise tele zamanla zarar verebilir. Hem kedi hem sinek için piyasada tek tip alüminyum tel vardır. Diğer firmalar ne yapıyor ise bizde o sistemi kullanıyoruz. Fark bizde uygun. kedilerin atlamaması için sineklik istiyor iseniz 05432397857 arayınız yardımcı olurum.

Alüminyum tel olarak bahsettiğimiz ürün piyasadaki ürünler ile aynıdır. Farklı bir ürün değildir ve kediniz yaramaz ise ( şahit olduk önümüzde balkon kapısına tırmandı) tel tamamen zarar görmüyor ancak kedinin tırnak soktuğu yer nokta olarak zarar görüyor. Ama kesinlikle kedi sinekliği yırtamıyor yani kedi güvende oluyor. Bunları samimi olarak belirtmek isteriz. Paradan önce güven ve doğruluk gelir.  Detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz. 0543 239 7857

 

 

İSTANBUL SİNEKLİK

Menteşeli sineklik hakkında bilgi

En fazla kullanılan sineklik sistemlerinden birisi olan Menteşeli sineklikler genel olarak 2 grup olarak ele alınırlar. Bu sineklikler menteşeler sayesinde hareket ederler ve isterseniz sabit isterseniz de tak çıkar olarak rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. MARMARA sineklik modelleri arasında en çok kullanıma sahip olan sinekliklerden birisi olan Menteşeli sineklikler genel olarak incelendiğinde, 17*25 mm kalınlığa sahip olan alüminyum profiller kullanılarak imal edilirler. Bu profiller özel yapım olduğu için oldukça dayanıklıdırlar ve içerlerinde özel yanmaz fiberglas tüller gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir. Hem pencerelerde hem de kapılarda kullanılabilen menteşeli sineklikler, isterseniz mukavemeti daha da arttırılmış olan 17*42 mm genişliğindeki profillerden de imal edilebilmektedirler.

İçe açılır ve dışa açılır şekilde yapılmaktadır. İçe açılan sineklik genelde dışarıda panjur ve kedi sinekliği olarak kullanılır. kedilerin atlamaması için sineklik sistemleri arasında en kullanışlısıdır.

Oldukça ekonomik olan bu sineklik modelleri sağlığa zararlı hiçbir ürün kullanılmadan imal edilmiştir ve bu sayede çevre dostu olarak bilinmektedirler. Hem sağlığınızı hem de cebinizi koruyan menteşeli sineklikler, kış ayları geldiğinde ve sinekliğe ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda çok kolay bir şekilde menteşelerinden yukarı doğru kaldırılarak yerinden çıkarılabilmektedirler. Bu sayede sinekliğin ömrü oldukça uzun olur ve bir daha para ödemenize gerek kalmaz.

Temizlik yönünden de menteşeli sineklik modelleri oldukça avantajlıdır ve diğer sineklik modellerine göre de daha kolay temizlenebilmektedirler. Evlerde kullanılan küçük süngerler ile çok fazla bastırmaya gerek kalmadan bu sineklikler kolay bir şekilde temizlenebilmektedirler. Bunun yanında isterseniz sinekliği yerinden çıkarıp temizleyip daha sonra yerine de takabilirsiniz.

 

MARMARA SİNEKLİK

Evlerimizde çoğumuz kedi köpek besleriz. Bazen evlerimizin uygun olmadığı durumlarda da en azından böyle bir durum isteği duyarız. En yakın dostlarımız olan evlerimizin güzel misafirleri olan kedi köpekler bazen bizlere sorun da yaratsalar da bu sorunların önüne yapacağımız çok küçük değişiklikler ile geçebilmek mümkündür.

Bu konuda en çok gelen şikayetlerin başında da kedi ve köpeklerin cam ve balkon gibi yerlerden atlayarak kendilerini yaralamalarıdır. Bu durum oldukça üzücü sonuçlar doğurmaktadır. Halbuki evimizde yapacağımız çok küçük bir değişiklik kedi sinekliği güvende olmasını sağlayacak ve bu sayede biz de içimiz rahat bir şekilde dışarı çıkabileceğiz. Bu durumun önüne geçmek için yapılması gereken en önemli şey cam ve pencerelere sineklik takmaktır.

Örneğin Fenerbahçede oturan birisi Fenerbahçe sineklik modellerini inceleyebilir ve kendi evlerine hem renk hem de dizayn olarak uygun bir model seçebilir ve kolay bir şekilde evlerine uygulayabilirler. Bu tip kazalara sebep olmamak için ve üzülmemek için alabileceğiniz en etkili yöntem  kedi için sineklik ve köpeklere özel olarak üretilen ve bu hayvanlara dayanıklı olan sineklikler çok kolay bir şekilde temin edilebilmektedir.

Bu sistemin asıl adı kedi teli veya köpek telidir ve özel güçlendirilmiş alüminyumlar kullanılarak imal edilmişlerdir. Bu sineklikler hem sineklerden korunmanızı hem de evcil dostlarınızı korumanıza yardımcı olacaktır.