Etiket arşivi: Kurtköy sineklik

Kurtköy Sineklik Modelleri

Kurtköy Sineklik Modellerinin Kullanım Alanları
Bu zamana kadar sürekli bir sinekliğe sahip olmanın avantajlarından bahsettik. Gerçekten de uzun araştırmalar sonucunda ürünlerimizin yararı ve kullanışlılığı tasdiklenmiştir. Evinizde ki camlara güven ile takabileceğiniz bir ürün istediniz ve piyasa araştırmasına başladınız. İşte bu nokta hangi Kurtköy Sineklik Modelleri bana en iyi uyar sorusu aklınıza girecek. Öncelikle uygulanacak bölgeyi analiz etmek en doğrusu. Bu modeller nerede hangi amaçla kullanacak. Eğer bahçe kapısında kullanmak istiyorsanız sizin için en uygun olan yandan sürgülü modellerimizdir. Eğer evde çocuklarınız da varsa çok kolay kullanım şekli ile tek parmak hareketiyle bile birlikte açabilecek ve aynı şekilde temizlik gerektiğinde tül kısmını sökerek işinizi görebileceksiniz. Bahsettiğimiz kolay kullanımdan ötürü de evlatlarınız açmaya veya kapatma çalışırken zarar vermeyecek. Derseniz ki panjurlu bir evim var çok şık ve modern durmasını istiyorum. Stor sinekliklerimiz adeta sizin için yaratılmış. Yukardan sürüklenerek açılıp kapatıldığı için çok şık bir görünüme sahiptir. Açık olduğu zamanlar da üst kısımda ki haznede tül toplanır ve ekstra alan kaplamaz.
Evcil hayvanlar için Kurtköy Sineklik Modelleri arıyorsanız eğer kedi sinekliğimiz emrinize amade. Normal tül örgü yapısından uzaklaşarak tel örgü sistemi ile yapılan modelimiz en hırçın hayvanların pençelerine dayanabilecek güçtedir. Hiç kimse kedinin camdan atlayarak zarar görmesini istemez. Bu yüzden de onlar için gerekli yaşam alanını oluşturmak bizim görevimiz.

Kurtköy sineklik

Kurtköy bayisi olarak bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

TEL (0216) 574 65 41
FAKS (0216) 574 65 41
GSM (0532) 442 23 93 – (0543) 239 78 57 
E-MAIL : marmarapvc@hotmail.com

           

    Sineklerin yarattığı sorunlar artık herkesi çileden çıkartıyor. Tatil aylarında birçok kişi evlerinde esir hayatı yaşıyor ve sinek kovalamakla meşgul oluyor. Özellikle denize kıyısı olan illerde yaşayanlar için nem sebebiyle sinekler daha sıkıntı verici hale geliyor. Ancak artık sineklikler daha yaygın kullanıldığından insanlar büyük ölçüde rahatlıyor. Çünkü kullanımları kolay olan bu ürünler haşerelerin evlere ve iş yerlerine girişlerini engelliyor. Her eve, kapı ve pencereye uygun sineklik bulunması mümkün oluyor. Standartlara uygun olmayan ölçüler için dahi üretim gerçekleşiyor. Ev sahiplerinin ölçülerle birlikte modelle siparişi vermesi yeterli oluyor. Günümüzde üretimlerin yaygınlaşması sebebiyle bu rahatlıktan ise isteyen herkes faydalanıyor. Kurtköy sineklik hizmeti veren firmamız burada da ihtiyacı olanlara gerekli ürünleri sağlıyor.

Şirketimizle irtibat kurularak modeller hakkında yeterli bilgi alınabiliyor. Ayrıca uzak birçok bölgeye de hizmetler kısa sürede gerçekleştiriliyor. Müşteriye sunduğumuz birçok model bulunuyor. Pileli, stor ve menteşeli modeller en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bunlar kullanışlı olmaları ve her mekâna uygun olabilmeleri sebebiyle beğeni topluyor. Ancak farklı istekleri bulunanlar için de yeteri kadar seçenek bulunuyor. Montajı dayattırmak isteyenlere yeterli destek ve gerekenlerin sağlanmasıyla sineklere karşı bu çözüme ulaşmak artık çok daha kolay gerçekleşiyor. Kurtköy sineklik hizmetlerimiz İstanbul’a uzak görünen bu ilçeye de hizmet vermekte ve müşterilerinin hepsine karşı kalite ile memnuniyeti ön planda tutmaktadır.