Etiket arşivi: menteşeli sineklik fiyatları

Menteşeli sineklik fiyatları

Müşterilerin hem fiyat hem kullanım kolaylığını sağladığı için son kararlarını menteşeli model sineklikten yana kullanmaktadır. 49 tl gibi rakamlara gelen bu sineklik gerçekten insanların hem bütçesini yormuyor hem bir arıza çıkarttığında çok ucuz fiyatlara tamir edilebiliyor.

Menteşeli sineklikte ne gibi sorunlar çıkmaktadır?

Pencerenin dış taraftaki pvc kısmına vidalanan bu ürün ön tarafına çıt çıt takılarak dışarı doğru ittirdiğimizde menteşe kısmına doğru açılarak görevini yerine getirir. Kapatır iken kendimize doğru çekeriz ve burada bulunan menteşenin tam tersi tarafta ki çıt çıt ile kavuşarak pencerenin kapanmasını sağlarız.  İşte pvc pencerenin dış kısmına takılan bu sinekliğin menteşe ve özellikle çıt çıt kısımları zamanlar sorun çıkarmaktadır.

Peki menteşeli sineklik modeli nasıl sorun çıkarır?

Menteşelerin plastik olması nedeni ile zamanla güneşten çürür. Ve bir zaman sonra bu evin baktığı konuma göre değişir çürür kırılır. Tabi bu 3-5 seneyi bulma ihtimalide var. Menteşeli sineklik modelinde esas sorun çıt çıt kısmının zamanla gevşemesi ve genişlemesi yani laçka olarak rüzgarında etkisi ile zamanla açılması durumu olur.

Marmara Sineklik kaliteli ürünler yapar.

Ancak firmamız bu gibi sorunları yıllardır bildiği için en kaliteli malzemeler ile ürünlerini yaparak sizlerin rahat ve uzun süre kullanması için en iyi işçilik ile ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanacağız şekilde üretir ve montajını yapar. Bu nedenle uygun menteşeli sineklik fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Marmara sineklik

Şimdi gelelim fiyat listesine yanlız her zaman söylediğimiz gibi ürünün yapılacağı ilçe, adet ve renge göre fiyatlar değişkendir.

  • MENTEŞELİ SİNEKLİK FİYAT LİSTESİ 

  • Beyaz menteşeli pencere sinekliği 49 tl
  • Beyaz menteşeli kapı sinekliği 99 tl
  • Kahverengi menteşeli pencere sinekliği 55 tl
  • Kahverengi menteşeli kapı sinekliği 110 tl

Bu ürünler dışa açılır olarak bir daire bazında yaptıracağınız zaman geçerli olacak fiyatlardır. Daha uygun fiyatlarda çıkabilir bu nedenle 0545 908 20 08 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

İçe açılır menteşeli sineklik modeli ve fiyatları

Ayrıca sadece dışarı değil içeri açılır menteşeli model yapılabilmektedir. İçeri açılır menteşeli sineklik fiyatları daha yüksektir. Ancak ömür boyu sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Çünkü plastik kısımlar pencerenin iç kısmına kalmaktadır.

  • İçe açılır menteşeli pencere sinekliği fiyatı 90 tl
  • İçe açılır menteşeli kapı sinekliği fiyatı 150 tl
  • Renkli olursa %15 fiyat farkı vardır.

İşte içe açılır menteşeli sineklik fiyatları bu rakamlardan başlamakta ancak normal dışa açılıra göre %500 dayanıklı uzun ömürlüdür.

Küçükbakkalköy sineklik

Küçükbakkalköy ve çevresine sineklik hizmetimiz bulunmaktadır. Fındıklı, Ataşehir ve İçerenköy sineklik hizmeti için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

TEL (0216) 574 65 41
FAKS (0216) 574 65 41
GSM (0532) 442 23 93 – (0543) 239 78 57 
E-MAIL : marmarapvc@hotmail.com

Pencerelerde ve balkon kapılarında evinizi, iş yerinizi havalandırmak istiyorsunuz, ancak bunun sonucunda dışarıdaki haşereler evinize ya da iş yerinize giriyor. Bu haşerelerin içeriye girmesini engelleyen sisteme sineklik deniyor. Küçükbakkalköy sineklik şirketi olarak profesyonel kadromuzla kaliteli sineklikler üretmeye devam ediyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi, sineklik sistemlerimiz sayesinde haşerelerden koruyoruz ve rahat bir ortamda yaşam sürmeniz için üretiyoruz.
Sineklik modellerimizden bahsetmeden önce sizlere birkaç bilgi vermek istiyoruz. Üretmiş olduğumuz ürünlerimizde hiçbir kimyasal madde kullanmıyor, insanların sağlığını önemsiyoruz. Kaliteli ürünlerle kaliteli işler yapmak için çabalıyoruz. Sineklik modellerimiz Pileli, Stor, Menteşeli ve Sürgülü olmak üzere 4’e ayrılır. Sürgülü Sineklik modelimiz, alüminyum ve PVC kapı ve pencerelere dışarıdan monte edilir. Bu modelin en önemli özelliği rulmanlar üstünde çalışması. Kullanımı son derece kolaydır ve yer kaplamayan bir üründür. Küçükbakkalköy Sineklik olarak, ihtiyaç duyulan Sürgülü Sineklik sistemini özgün bir şekilde tasarlıyoruz ve müşterilerimize sunuyoruz. Bu model sayesinde sinek ve diğer haşereler evinize adımını atamaz.
Menteşeli Sineklik, temizliği kolay, ekonomik ve kullanımı basit olan bir üründür. Ürünü ister kasalı olarak ister kasasız olarak satın alabilirsiniz. İstediğiniz kapıya ve pencereye bu sineklik modelini uygulayabilirsiniz. Genel olarak giriş çıkışı fazla olan mekanlarda tercih edilmektedir. Uygun menteşeli sineklik fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Kullanmayacağınız zamanlarda çıkarıp bir köşeye koymanız sizin yararınıza olacaktır ve sinekliğiniz uzun ömürlü olacaktır. Küçükbakkalköy Sineklik şirketi olarak, sinekliğinizi temizlemek istiyorsanız yumuşak bir bez kullanmanızı öneriyoruz.