Etiket arşivi: MENTEŞELİ SİNEKLİK:

Menteşeli sineklik fiyatları

Müşterilerin hem fiyat hem kullanım kolaylığını sağladığı için son kararlarını menteşeli model sineklikten yana kullanmaktadır. 49 tl gibi rakamlara gelen bu sineklik gerçekten insanların hem bütçesini yormuyor hem bir arıza çıkarttığında çok ucuz fiyatlara tamir edilebiliyor.

Menteşeli sineklikte ne gibi sorunlar çıkmaktadır?

Pencerenin dış taraftaki pvc kısmına vidalanan bu ürün ön tarafına çıt çıt takılarak dışarı doğru ittirdiğimizde menteşe kısmına doğru açılarak görevini yerine getirir. Kapatır iken kendimize doğru çekeriz ve burada bulunan menteşenin tam tersi tarafta ki çıt çıt ile kavuşarak pencerenin kapanmasını sağlarız.  İşte pvc pencerenin dış kısmına takılan bu sinekliğin menteşe ve özellikle çıt çıt kısımları zamanlar sorun çıkarmaktadır.

Peki menteşeli sineklik modeli nasıl sorun çıkarır?

Menteşelerin plastik olması nedeni ile zamanla güneşten çürür. Ve bir zaman sonra bu evin baktığı konuma göre değişir çürür kırılır. Tabi bu 3-5 seneyi bulma ihtimalide var. Menteşeli sineklik modelinde esas sorun çıt çıt kısmının zamanla gevşemesi ve genişlemesi yani laçka olarak rüzgarında etkisi ile zamanla açılması durumu olur.

Marmara Sineklik kaliteli ürünler yapar.

Ancak firmamız bu gibi sorunları yıllardır bildiği için en kaliteli malzemeler ile ürünlerini yaparak sizlerin rahat ve uzun süre kullanması için en iyi işçilik ile ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanacağız şekilde üretir ve montajını yapar. Bu nedenle uygun menteşeli sineklik fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Marmara sineklik

Şimdi gelelim fiyat listesine yanlız her zaman söylediğimiz gibi ürünün yapılacağı ilçe, adet ve renge göre fiyatlar değişkendir.

  • MENTEŞELİ SİNEKLİK FİYAT LİSTESİ 

  • Beyaz menteşeli pencere sinekliği 49 tl
  • Beyaz menteşeli kapı sinekliği 99 tl
  • Kahverengi menteşeli pencere sinekliği 55 tl
  • Kahverengi menteşeli kapı sinekliği 110 tl

Bu ürünler dışa açılır olarak bir daire bazında yaptıracağınız zaman geçerli olacak fiyatlardır. Daha uygun fiyatlarda çıkabilir bu nedenle 0545 908 20 08 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

İçe açılır menteşeli sineklik modeli ve fiyatları

Ayrıca sadece dışarı değil içeri açılır menteşeli model yapılabilmektedir. İçeri açılır menteşeli sineklik fiyatları daha yüksektir. Ancak ömür boyu sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Çünkü plastik kısımlar pencerenin iç kısmına kalmaktadır.

  • İçe açılır menteşeli pencere sinekliği fiyatı 90 tl
  • İçe açılır menteşeli kapı sinekliği fiyatı 150 tl
  • Renkli olursa %15 fiyat farkı vardır.

İşte içe açılır menteşeli sineklik fiyatları bu rakamlardan başlamakta ancak normal dışa açılıra göre %500 dayanıklı uzun ömürlüdür.

Tuzla Sineklik

TUZLA ve çevresine sineklik hizmetimiz vardır İletişim bilgileri aşağıdadır.

TEL (0216) 574 65 41
FAKS (0216) 574 65 41
GSM (0532) 442 23 93 – (0543) 239 78 57 
E-MAIL : marmarapvc@hotmail.com

Tuzla Sineklik şirketimiz, yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarıyla varlığını sürdürüyor. Profesyonel ekibimizle sadece Tuzla ve İstanbul’da değil bütün Türkiye’de hizmet veriyoruz. İnsan sağlığına ciddi derecede tehdit oluşturabilecek sineklerden ve diğer haşerelerden korunmanız için sineklik üretiyoruz. Günümüzde insanların rahatına düşkün olması ve sinek, haşere hastalıklarına karşı önlem alması gerektiği için üretim yapıyoruz. Sineklerden ve diğer haşerelerden korunmanın birçok yolu var fakat en sağlıklı yöntem sineklik kullanmaktır. Sizlere sineklik modellerimiz hakkında bilgi vermek istiyoruz:
MENTEŞELİ SİNEKLİK: En ekonomik sineklik sistemlerimizdendir. İç pencere nasıl açılıyorsa sineklikte tam tersine açılmaktadır. Kasalı ve kasasız modelleri vardır. Rahatlıkla çıkarıp takabileceğiniz bir üründür ve genellikle giriş çıkışı fazla olan alanlarda tercih edilir. Temizlemesi de kolay olan bir üründür. Kullanmadığınız zamanlarda bir yerde saklamanız Menteşeli Sinekliğinizin uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.
PİLELİ SİNEKLİK: Cam balkonlarda, balkon kapılarında ve dışa doğru açılan kapılarda kullanılan üründür. Tek dokunuşla açıp kapayabileceğiniz bu ürün çocuklarınız için de kolaylık sağlar ve yer işgal etmez.
STOR SİNEKLİK: Dikey olarak pencerelerde, yatay olarak kapılarda tercih edilir. Yay frenleme sistemi vardır. Estetik görünüme sahip olmasının yanında son derece kullanışlı üründür. Alt kilit açıldıktan sonra elle kontrol etmenize gerek yoktur ve yavaşça açılır. Stor Sineklik modelinizi uzun süre kullanmak istiyorsanız kullanacağınız zamanlarda indiriniz.
Sineklik sistemlerimizden bazıları hakkında bilgi verdik. Son teknolojik cihazlar ve profesyonel ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Tuzla Sineklik olarak sineklik sistemlerini üretirken insan sağlığına ve çevreye zarar verebilecek hiçbir kimyasal madde ve ürün kullanmıyoruz.