Etiket arşivi: TUZLA SİNEKLİK

Tuzla Sineklik modelleri

Tuzla sineklik modelleri ve fiyatlarımız olarak bize için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

0543 239 78 57 – 0545 908 20 08

PVC ürünleri her alanda insan hayatını kolaylaştırmaktadır. Yalıtımlardan, kapı ve pencereye birçok yapı hizmetinde PVC sistemlerinden faydalanılmaktadır. Bu ürünler kalite, iyi üretim ve doğru montajla birleştirildiği takdirde insanlara sorun yaşatmamakta, uzun süreli kullanılmakta ve birçok sıkıntıyı engellemektedir. Sineklik üretimlerinde de bunlardan yararlanılmaktadır. Bu sayede haşerelere karşı kalıcı çözüm üretilmektedir. Sineklerin hayatımızda yaşattığı sıkıntıyı sadece bir ürün alarak giderebilmek mümkündür. Özellikle sıcak havalarda sinekler yüzünden camları dahi açamayanlar bulunmakta ve yazın dahi uzun kollu kıyafetler giyinilmektedir. Ancak ev içinde artık çözüm oldukça kolay gerçekleşiyor. Sinekliklerin kapılara ve pencerelere montajı herkesi rahatlatıyor. İnsanlar evlerinde daha rahat hareket ediyor ve tatillerinin keyiflerini yaşayabiliyor. Tuzla sineklik alanında hizmet veren firmamız sineklik ihtiyacı olduğunu düşünenlere uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmaktadır.

Sineklik modelleri çeşitlilik göstermektedir. Menteşeli sineklikler camların tersine açılması ve kolay takılıp çıkartılmalarıyla kullanışlı olan ürünlerdendir. Pileli sineklikler ise balkon kapıları gibi yerlerde rahat kullanılabilen ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Bunun dışında stor sineklik modelleri de görünümleri sebebiyle kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Ancak modeller bunlarla sınırlı değildir. Her ihtiyaca uygun tercih imkânı bulunmaktadır. Tuzla sineklik alanında hizmet veren firmamıza gelinerek diğer modeller hakkında da bilgi alınabilmektedir. Ayrıca siparişlere hızlı bir şekilde dönülmekte, müşteriler ürünlerine oldukça kısa bir sürede kavuşabilmektedir. Ürünlerin kalitesi de müşterileri memnun edecek niteliktedir.

Tuzla Sineklik

TUZLA ve çevresine sineklik hizmetimiz vardır İletişim bilgileri aşağıdadır.

TEL (0216) 574 65 41
FAKS (0216) 574 65 41
GSM (0532) 442 23 93 – (0543) 239 78 57 
E-MAIL : marmarapvc@hotmail.com

Tuzla Sineklik şirketimiz, yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarıyla varlığını sürdürüyor. Profesyonel ekibimizle sadece Tuzla ve İstanbul’da değil bütün Türkiye’de hizmet veriyoruz. İnsan sağlığına ciddi derecede tehdit oluşturabilecek sineklerden ve diğer haşerelerden korunmanız için sineklik üretiyoruz. Günümüzde insanların rahatına düşkün olması ve sinek, haşere hastalıklarına karşı önlem alması gerektiği için üretim yapıyoruz. Sineklerden ve diğer haşerelerden korunmanın birçok yolu var fakat en sağlıklı yöntem sineklik kullanmaktır. Sizlere sineklik modellerimiz hakkında bilgi vermek istiyoruz:
MENTEŞELİ SİNEKLİK: En ekonomik sineklik sistemlerimizdendir. İç pencere nasıl açılıyorsa sineklikte tam tersine açılmaktadır. Kasalı ve kasasız modelleri vardır. Rahatlıkla çıkarıp takabileceğiniz bir üründür ve genellikle giriş çıkışı fazla olan alanlarda tercih edilir. Temizlemesi de kolay olan bir üründür. Kullanmadığınız zamanlarda bir yerde saklamanız Menteşeli Sinekliğinizin uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.
PİLELİ SİNEKLİK: Cam balkonlarda, balkon kapılarında ve dışa doğru açılan kapılarda kullanılan üründür. Tek dokunuşla açıp kapayabileceğiniz bu ürün çocuklarınız için de kolaylık sağlar ve yer işgal etmez.
STOR SİNEKLİK: Dikey olarak pencerelerde, yatay olarak kapılarda tercih edilir. Yay frenleme sistemi vardır. Estetik görünüme sahip olmasının yanında son derece kullanışlı üründür. Alt kilit açıldıktan sonra elle kontrol etmenize gerek yoktur ve yavaşça açılır. Stor Sineklik modelinizi uzun süre kullanmak istiyorsanız kullanacağınız zamanlarda indiriniz.
Sineklik sistemlerimizden bazıları hakkında bilgi verdik. Son teknolojik cihazlar ve profesyonel ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Tuzla Sineklik olarak sineklik sistemlerini üretirken insan sağlığına ve çevreye zarar verebilecek hiçbir kimyasal madde ve ürün kullanmıyoruz.