Kedi sinekliği fiyatları

Özellikle kedili evler için yapılan ve adına Kedi sinekliği verdiğimiz bu modelin tam anlamıyla en iyi yapan firma Marmara Sinekliktir. Peki neden bu kadar övülüyor ve tavsiye ediliyor gelin özelliklerini birlikte inceleyelim.

Paslanmaz Çelik kedi teli

Bu tel öyle bir üründür ki piyasada kullanan yoktur. Özel olarak alınan bu telin yapımı ve sinekliğe uygulanması çok zor olmakla beraber piyasada bulunan sineklikçi ve pimapencilerin uygulaması çok zordur. Ve uygulasalar bile üstüne köşebent ve perçin vida atarak çirkin bir görünüme kavuşturmaktadırlar. Ancak firmamız bunu uygularken kesinlikle estetiği bozmadan usta bir şekilde uygulamaktadır. Bu telden sinek geçmez. Kedi zarar veremez. Ve en önemlisi kötü bir görüntü oluşturmaz. Yani her yönü ile mükemmel bir üründür.

İçeri Açılır sistem ile kediler dışarı ittiremez mi?

Tel önemli ancak yapılacak sistem daha önemlidir. Özellikle dışarı açılan mevcut sinekliklerin bir süre sonra kilitli dahi olsa güneş ve yağmurdan plastik kısımları çürür ve bu siz fark etmeden olur. Ve 1-2 seneye kalmadan bir bakmışsınız kedi ittirirken tırmanırken kopmuş gitmiş. Bu nedenle tavsiyemiz öncelikle kesinlikle içeri açılır üründür. İçeri açılır Kedi sinekliği yapılırken plastik aksamlar menteşe vs içeride kaldığı için dış etkenlerden minimum zarar görür.

Sürme kilit ve demir çıtçıt sağlam mı?

Evet kediler zeki hayvanlar ve bir insanın yapabileceği bir çok yapabilmelerine rağmen bizim 5 parmak onlarınsa patileri olması nedeni ile bazı kilit sistemlerini açamıyorlar. Bizde bu avantajı kullanarak ürünlerde gereken yerde demir çıtçıt gereken yerde sürme kilit takıyoruz. Sürme kilit özelikle alüminyum olan yerlerde olmaz. Bu nedenle kedilerin açamayacağı demir çıtçıt takarak son derece sağlam bir hale getiriyoruz. Ve sürme kilit sistemini zaten açamayacakları için her yönü ile sağlam ve estetik bir ürüne sahip olmuş oluyorsunuz.

Marmara Sineklik yıllardır kediler için özel bir ürün yapmayı planlamış ve bunu gerçekten başarmış bir firmadır. Sizde can dostlarınızın güvenliği için tabi ki normal sineklik fiyatları ile bu ürün kıyaslandığında daha yüksek fiyata gelir ancak kalite ve işçilik arttığı için bu kedi sinekliği fiyatları pahalı değil gayet uygundur.

Bir önceki yazımız olan Sineklik fiyatları 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kedi sinekliği fiyatları” üzerine 2 düşünce

  1. nisanur sakin

    kedim için fiyat hiç önemli değil böyle bir şey buldum ya hiç kaçmam masraftan yeterki kedimde bende rahat edelim

    Cevapla
  2. sancak yumak

    kedi sineklik fiyatlarına baktım hiçde abartılacak gibi değil yani fiyatlar normal ama öyle bir dertten kurtuluyorsunuzki verdiğiniz paraya değer

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.