Menteşeli sineklik fiyatları

Müşterilerin hem fiyat hem kullanım kolaylığını sağladığı için son kararlarını menteşeli model sineklikten yana kullanmaktadır. 49 tl gibi rakamlara gelen bu sineklik gerçekten insanların hem bütçesini yormuyor hem bir arıza çıkarttığında çok ucuz fiyatlara tamir edilebiliyor.

Menteşeli sineklikte ne gibi sorunlar çıkmaktadır?

Pencerenin dış taraftaki pvc kısmına vidalanan bu ürün ön tarafına çıt çıt takılarak dışarı doğru ittirdiğimizde menteşe kısmına doğru açılarak görevini yerine getirir. Kapatır iken kendimize doğru çekeriz ve burada bulunan menteşenin tam tersi tarafta ki çıt çıt ile kavuşarak pencerenin kapanmasını sağlarız.  İşte pvc pencerenin dış kısmına takılan bu sinekliğin menteşe ve özellikle çıt çıt kısımları zamanlar sorun çıkarmaktadır.

Peki menteşeli sineklik modeli nasıl sorun çıkarır?

Menteşelerin plastik olması nedeni ile zamanla güneşten çürür. Ve bir zaman sonra bu evin baktığı konuma göre değişir çürür kırılır. Tabi bu 3-5 seneyi bulma ihtimalide var. Menteşeli sineklik modelinde esas sorun çıt çıt kısmının zamanla gevşemesi ve genişlemesi yani laçka olarak rüzgarında etkisi ile zamanla açılması durumu olur.

Marmara Sineklik kaliteli ürünler yapar.

Ancak firmamız bu gibi sorunları yıllardır bildiği için en kaliteli malzemeler ile ürünlerini yaparak sizlerin rahat ve uzun süre kullanması için en iyi işçilik ile ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanacağız şekilde üretir ve montajını yapar. Bu nedenle uygun menteşeli sineklik fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Marmara sineklik

Şimdi gelelim fiyat listesine yanlız her zaman söylediğimiz gibi ürünün yapılacağı ilçe, adet ve renge göre fiyatlar değişkendir.

  • MENTEŞELİ SİNEKLİK FİYAT LİSTESİ 

  • Beyaz menteşeli pencere sinekliği 49 tl
  • Beyaz menteşeli kapı sinekliği 99 tl
  • Kahverengi menteşeli pencere sinekliği 55 tl
  • Kahverengi menteşeli kapı sinekliği 110 tl

Bu ürünler dışa açılır olarak bir daire bazında yaptıracağınız zaman geçerli olacak fiyatlardır. Daha uygun fiyatlarda çıkabilir bu nedenle 0545 908 20 08 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

İçe açılır menteşeli sineklik modeli ve fiyatları

Ayrıca sadece dışarı değil içeri açılır menteşeli model yapılabilmektedir. İçeri açılır menteşeli sineklik fiyatları daha yüksektir. Ancak ömür boyu sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Çünkü plastik kısımlar pencerenin iç kısmına kalmaktadır.

  • İçe açılır menteşeli pencere sinekliği fiyatı 90 tl
  • İçe açılır menteşeli kapı sinekliği fiyatı 150 tl
  • Renkli olursa %15 fiyat farkı vardır.

İşte içe açılır menteşeli sineklik fiyatları bu rakamlardan başlamakta ancak normal dışa açılıra göre %500 dayanıklı uzun ömürlüdür.

Bir önceki yazımız olan Pileli başlıklı makalemizde akordiyon sineklik fiyatları, katlanır sineklik modeli ve pileli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.