Kategori arşivi: Sineklik

Kadıköy sineklik fiyatları

Kadıköy sineklik fiyatları listemizi istediğiniz kapı pencere adedi ve renk belirterek net fiyat alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden daha hızlı ve doğru fiyat alabilirsiniz. İletişim 0543 239 78 57

Haşereler ve kanatlılar. Sanırım her ailenin nefret ettiği şeylerden biridir. Tam uyurken kulağınızın etrafında vızıldayan, kan emen bir yaratık. Düşüncesi bile inanılmaz kötü olduğundan dolayı her birey kendi evi için Kadıköy Sineklik ürünlerinden almak istemiştir. Çoğu alıp mışıl mışıl uyurken kimilerinin de daha böyle bir şeyden haberi yok. Sineklik, geceleri rahat uyumanızı sağlayan, genel olarak dış ortamlardan gelebilecek olan zararlı hayvanları uzakta tutabilecek, pencerelerinize monte edilebilen bir araçtır. Bir çok farklı modellerde olabildikleri gibi çok farklı uygulama yöntemleri vardır. Örneğin eve kedi girmesini engelleyen cinsleri bile vardır. Normal olanlardan farklı olarak ince, özel yapım bir tel kullanılır ve kediler parçalayarak içeri giremez ve ya tam tersi olarak sizin canınız, biricik kızınız/oğlunuzun dışarı kaçması engeller. Artık evcil hayvanınız kaçmasın diye yazları sauna gibi odalarda oturmak zorunda değilsiniz. Böcek, sinek endişeniz olmadan püfür püfür bir ortamdan yararlanmanın taktiği bizde.
Kadıköy Sineklik denildiği zaman hemen ilk sırada akıllara gelen bir firma olarak, ürünlerimize ve hizmetlerimize güveniyoruz. Keşif ekibimiz sizin için en uygun modeli bulacak ve monte etmek için gerekli çalışmalara başlayacaktır. 7/24 üstün koruma için bizi seçen müşterilerimiz gibi siz de mükemmel hizmet ve kalitemize hayran kalacaksınız. Bunaltıcı buhran aylarında karşılıklı camlarınızı açarak takılı olan sinekliklere güvenip pencere kenarlarında serinleyebilirsiniz. İletişim ve keşif için lütfen aşağıda yazan numaralarımızı arayınız.

Kedi sinekliği fiyatları

Özellikle kedili evler için yapılan ve adına Kedi sinekliği verdiğimiz bu modelin tam anlamıyla en iyi yapan firma Marmara Sinekliktir. Peki neden bu kadar övülüyor ve tavsiye ediliyor gelin özelliklerini birlikte inceleyelim.

Paslanmaz Çelik kedi teli

Bu tel öyle bir üründür ki piyasada kullanan yoktur. Özel olarak alınan bu telin yapımı ve sinekliğe uygulanması çok zor olmakla beraber piyasada bulunan sineklikçi ve pimapencilerin uygulaması çok zordur. Ve uygulasalar bile üstüne köşebent ve perçin vida atarak çirkin bir görünüme kavuşturmaktadırlar. Ancak firmamız bunu uygularken kesinlikle estetiği bozmadan usta bir şekilde uygulamaktadır. Bu telden sinek geçmez. Kedi zarar veremez. Ve en önemlisi kötü bir görüntü oluşturmaz. Yani her yönü ile mükemmel bir üründür.

İçeri Açılır sistem ile kediler dışarı ittiremez mi?

Tel önemli ancak yapılacak sistem daha önemlidir. Özellikle dışarı açılan mevcut sinekliklerin bir süre sonra kilitli dahi olsa güneş ve yağmurdan plastik kısımları çürür ve bu siz fark etmeden olur. Ve 1-2 seneye kalmadan bir bakmışsınız kedi ittirirken tırmanırken kopmuş gitmiş. Bu nedenle tavsiyemiz öncelikle kesinlikle içeri açılır üründür. İçeri açılır Kedi sinekliği yapılırken plastik aksamlar menteşe vs içeride kaldığı için dış etkenlerden minimum zarar görür.

Sürme kilit ve demir çıtçıt sağlam mı?

Evet kediler zeki hayvanlar ve bir insanın yapabileceği bir çok yapabilmelerine rağmen bizim 5 parmak onlarınsa patileri olması nedeni ile bazı kilit sistemlerini açamıyorlar. Bizde bu avantajı kullanarak ürünlerde gereken yerde demir çıtçıt gereken yerde sürme kilit takıyoruz. Sürme kilit özelikle alüminyum olan yerlerde olmaz. Bu nedenle kedilerin açamayacağı demir çıtçıt takarak son derece sağlam bir hale getiriyoruz. Ve sürme kilit sistemini zaten açamayacakları için her yönü ile sağlam ve estetik bir ürüne sahip olmuş oluyorsunuz.

Marmara Sineklik yıllardır kediler için özel bir ürün yapmayı planlamış ve bunu gerçekten başarmış bir firmadır. Sizde can dostlarınızın güvenliği için tabi ki normal sineklik fiyatları ile bu ürün kıyaslandığında daha yüksek fiyata gelir ancak kalite ve işçilik arttığı için bu kedi sinekliği fiyatları pahalı değil gayet uygundur.

Sineklik fiyatları 2018

Sitemizi güncel tutmaya çalışıyoruz. Özellikle sineklik fiyatları 2018 yılına girdiğimiz şu günlerde döviz artışından etkilenmiş ve bu nedenle biraz artış olmuştur.

Güncel sineklik fiyat listesi bu yazıda yer alacaktır? İstanbul 2018 sineklik fiyatları ne kadar?

Maalesef döviz fiyatları bizim sektörümüzü çok etkilemektedir. Çünkü alüminyum malzemeden yapılan sineklik profilleri artışlardan çok etkilenmektedir. Bu nedenle burada verilen fiyatlar kurların az çok değişmesi bile fırsat bilinerek zam yapılmaktadır. Durum böyle olunca bizim burada vereceğimiz sineklik fiyatları değiştiği zaman müşterimiz arayıp siteye bu kadar yazmışsınız diyor. Bizde mahcup oluyoruz. O nedenle güncel 2018 listemiz için bize whatsapp 05432397857 veya arayarak net fiyat bilgisini alabilirsiniz.
sineklik fiyatları 2018

Öncelikle neden sineklik almalısınız? Sineklik, yaz ayları ve kış aylarında büyükşehirlerde, ilçelerde ve köylerde yaşamını sürdüren bireylerin hayatlarındaki en önemli buluş niteliğindedir, aksi halde sineklik olmayan bir evde her türlü haşere ve böcek ve sinek yer alabilmektedir. İşte bu haşerelerden kurtulmak için birbirinden güzel ve her eve uygun modern ve estetik bir yapıya sahip olan sineklik modelleri ile evlerimizi haşerelerden koruyabilirsiniz.
Sineklik modellerinin fiyatları da malzeme kalitesine göre ve yapılan yerin büyük veya küçük olmasına yani kısacası ebatına göre değişiklik göstermektedir. Sineklik fiyatları alüminyum veya plastik oluşu başta olmak üzere pek çok faktöre göre farklılık gösterebilir. Bu bakımdan şu sineklik bu fiyattadır demek yanlış bir yönlendirme olacaktır. Bu konuda en iyi ve doğru fiyatı firmamızı arayarak yaptırmak istediğiniz alanları belirttikten sonra sineklik tercihinizi de not ettirip fiyat alabilirsiniz.
Sineklik fiyatları modellere göre farklılık gösterirken aynı zamanda kullanışlı olması da tercih sebeplerinden birisidir. Birbirinden güzel sineklik modellerimiz hakkında bilgi almak ve detaylı şekilde incelemek için iletişim adreslerimiz sitemizde mevcuttur.
Şehirlerde yaşamların artması ve büyükşehire dönüşmeye başladıktan sonra sinek ve haşere konusunda ciddi artış yaşayan şehirlerde yaşam bu konuda zorlaşmıştır. Sineklik olmayan evlerdeki yaşam iki kat daha zor hale gelmektedir. Evimize giren haşereler besinlerimize musallat olmakta ve bulaşıcı hastalıklar ile sağlığımızı tehdit etmektedir. Bunlardan korunmak için sineklik şarttır.

Sineklik fiyatları

Bu yazıda 2018 güncel sineklik fiyatları yer almaktadır.

Günümüzde her zaman ucuz diye tabir edilen ürünler aranmaktadır. Ancak ucuz ürün demek malzeme kalitesi düşük ömrü kısa işçiliği aceleye getirilmiş kısaca dandik ürünlerdir. Bu nedenle bizde ucuz değil, uygun fiyatlı ürünler bulunmaktadır. Konuyu geniş olarak ele almak gerekirse düşünün ki sineklik yaptırmaya karar verdiniz. Bir pencere için usta çağırdınız ve ölçü aldı. Bu ürünü yapmak için alüminyum çerçeve, tül ve aksesuarlar gerekiyor. Konuya bu yönden bakınca çok basit görünüyor. Peki bu malzemeleri almak için öncelikle malzemeyi satan yerlere gidiliyor. Daha sonra atölyede kesimi yapılıyor ve sizin ölçülere göre çalışan eleman üretiyor. Daha sonra gelip sizin eve montajı yapılıyor. Aslında bir sinekliği üretimi anlatılan gibi basit değil. Araba, atölye, malzeme, eleman bunların hepsi bir gider ve bu nedenle yapılacak olan sineklik fiyatları bu nedenle ucuz olamaz. Malzemeyi saymasanız bile atölyenin kirası, çalışanın yemeği sigortası maaşı, ölçü almak montaj yapmak için araç mazotu vs hepsi büyük bir gidere tekabul ediyor. Tabi ki sadece size değil bir çok müşteriye hizmet veriliyor ama bu uğraşın sonunda edilecek olan kar 10-20 tl mi olacak. Bir aylık masrafı karşılamak için 150-200 tane sineklik yapmak gerekiyor ki ondan sonra kar edilebilsin.  Ama ucuz yapıp malzeme kalitesini düşürüp 40-50 tl’ye ürün yaptırabilirsiniz.

Umarım bizi anlamışsınızdır. Ucuz ürün demek kalitesiz bedava ürün demektir. Kimse bu kadar uğraş sonucu kar etmeden iş yapmaz. Şimdi gelelim kaliteli sineklik fiyatlarına. Çoklu alımlarda indirim mevcuttur.

Menteşeli sineklik modeli tanesi 60 tl ( BEYAZ ) Renkli %20
Tanımı : Pencerenin dışına menteşeler ile montajı yapılır ve dışarı doğru açılır kapanır. En kullanışlı en uygun fiyatlı model olmakla beraber bir daire bazında 5 tanesi 225 tl olmaktadır.

Pileli akordiyon sineklik fiyatları beyaz pencere 100 tl kapı için 175 tl dir.  Renkli %20
Tanımı: Özellikle kapılara uygun katlanır şekilde yer kaplamadan açılır kapanır modeldir. Akordiyon şeklinde olması nedeni ile maliyeti ve işçiliği yüksektir.

Öne çıkan 2 modeli yazdık firmamız üretici olduğu için istenilen sineklik modelleri üretilebilmektedir.

 

 

Kedi için çelik pencere teli

 

Ürün kedilere %100 dayanıklıdır. Sivrisinek geçmez haşere geçmez. Kedi dışarı ittiremez kilidi açamaz. Sineklik içeri açılır iletişim : 0543 239 78 57

fiyat olarak tabi ki normal sinekliklerden az biraz pahalı ama normal sineklikler kedi olmayan evlerde bile modeline göre 2-3 sene dayanırken bizim ürünümüz kedili evlerde ömürlüktür.

Kedi Besleyenler için Özel Sineklik Kedi için çelik pencere teli
Evinde kedi besleyen kişilerin en çok şikayet ettiği konulardan biri de evlerinde pencere, kapı ve balkon gibi yerleri açamamak dolayısıyla da iç mekanlardaki havanın kalitesini doğal havalandırma ile sağlayamamak gelmektedir. Bu noktada dışarıdan gelebilecek olan sinek ve böcek gibi canlıların içeriye girmesini engellemek için kullanılan standart formlara sahip olan sineklikler kediler tarafından kolayca yırtılabilmekte ve parçalanmaktadır. Kedilerin zaman zaman oyun olarak gördüğü bu sinekliklere alternatif olarak özel bir biçimde kedi sinekliği de geliştirilmiştir. Böylece kişiler güvenle evlerini havalandırırken kedilerin güvenliğini Kedi için çelik pencere teli ile de sağlayabilirler.
Kedi Sinekliği Kullanmak Neden Avantajlı?
Öncelikle kedilerin tehlikeli olabilecek alanlardan uzak tutulması ve iç mekanların her türden böcek ile sinek gibi uçan zararlıya karşı korunması bu tür sineklerle mümkün olabilmektedir. Oldukça dayanıklı malzemelerle tasarlanmış olan bu sineklikler kedilerin kendi çabaları ile parçalayamayacakları bir forma sahip olmaktadır. Sadece sineklerin uzak tutulması anlamında değil aynı zamanda bir güvenlik önlemi olarak da hem estetik hem de güvenlik açısından en ideal biçime sahip olan kedi sinekliği tüm problemleri çözebilmektedir.
Kedi Sineklikleri Apartmanlara Uyumlu Mudur?
Apartmanlarda özellikle site ve rezidans gibi yerler belirlenen kuralların tamamına uygun olan kedi sinekliği aynı zamanda sökülüp takılmasındaki kolaylıkla da oldukça avantajlıdır. Buna ek olarak kirlenmelere ve tozlanmalara karşı kedi sineklikleri rahatlıkla temizlenebilmektedir.