Kategori arşivi: Kartal Sineklik

Kartal sineklik modelleri

Bildiğiniz üzere sineklik taktırma işlemi oldukça basit olmakla beraber aynı zaman da maliyetli bir prosedürdür. Sineklerden korunmanın en doğal yolunun sineklik taktırmak olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak bazı kişiler sineklikler yerine kimyasal ilaçlar tercih etmektedir ve bu zehirli gazları hiç korkmadan kullanmaktadır. Bilinmesi gereken konu ise bu gazların insan sağlığı için oldukça zararlı olmasıdır. Bu sebep ile de daha az tehlike olan sineklikler kullanılmaktadır. Kartal sineklik modelleri son zamanlarda birçok ailenin tercihi olmayı başarmış ve kullanışlı olması nedeni ile kapı, pencere gibi alanlarda kullanımı gerçekleşmektedir. Eğer Kartal sineklik taktırmak gibi bir fikriniz var ise, öncellikle evinize uygun olan ölçüleri almalı ve bu orantıda fiyat tahminini şirketlerden istemelisiniz. Alternatif sineklik modellerine bakacak olursak pileli sineklik, kedi ve köpek için kullanımı mümkün olan sineklikler, menteşeli sineklikler gibi birçok modeller bulunmaktadır.

KARTAL SİNEKLİK MODELLERİ İLETİŞİM KURMAK İÇİN TELEFON NUMARASI 0545 908 20 08

Kartal sineklik kullanmanın avantajları arasında birbirine mıknatıs ile bağlı olan açma ve kapama yerlerini gösterebiliriz. Yani eğer siz bir sineklin satın alırsanız ve bu sineklik yarım kalsa bile içerisinde bulunan Kartal sistemi yardımı ile kendiliğinden kolayca kapanacaktır. Üstelik Kartal çabuk bozulmayan ve uzun zaman son eskiyen bir yapıya sahip olduğu için sineklikleriniz yıllarla dayanabilecektir. Ayrıca Kartal sinekliklerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Yani sizin istemeniz durumunda çocuk kilidine sahip bir sineklikte de Kartal olmasını talep edebilirsiniz.

Kartal Sineklik fiyatları

Bildiğiniz gibi sineklikler hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Bunun başlıca sebebi ise birçok kişinin ilaçları tercih etmemesidir. Çünkü ilaçlarda bulunan bazı kimyasallar insan sağlığına zarar verebilir. Genellikle sineklik kullanımında Kartal sineklikler tercih edilmektedir. Fakat sineklik almadan önce kendi evinizin ölçüsüne uygun olanı almak için bazı hesaplamalar yapmanız gerekmektedir. Tüm bu hesaplamaları yaptıktan sonra herhangi bir kartal sineklik satışı gerçekleştiren bir şirket ile anlaşarak fiyat tercihleri alabilirsiniz. Kartal sineklik fiyatlarının çok da pahalı olmadığını ve diğer sinekliklere göre çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Sinekliklerinde birçok modelleri bulunmaktadır. Herkesin en çok merak ettiği konu ise Kartal sineklik fiyatlarıdır. Sineklik fiyatları ise bu şekildedir.
Menteşeli fiyatı 50 TL
Pileli 100 TL
Sürme 150 TL
Stor Fiyatı 90 TL
Kediler için alüminyum telli 70 TL
Normal tüllü ve içe açılır 80 TL
Gördüğünüz gibi sineklik modellerinin fiyatları bunlardır. Fakat sizler kendi yaşadığınız bölgeye göre kendi tercihlerinizi yapmalısınız. Bu sinekliklerinin birçoğunun farklı özellikleri de bulunmaktadır. Son zamanlarda sinekliklerin tercih edilme nedeni de bu özelliklere sahip olmalarıdır. Eğer sizler de evlerinizi sineklerden korumak ve aynı zamanda dışarı ile de bağlantınızı kesmek istemiyorsanız Kartal sinekliklerini tercih edebilirsiniz. Kartal sinekliklere sahip olmak için sizin yakınınızda bulunan herhangi bir şirket ile anlaşma yapmanız yeterli olacaktır.

Kartal dragos sineklik

Kartal ve çevresine sineklik hizmetimiz mevcuttur. İletişim 02165746541  – 0543 239 78 57

Sineklerin ve haşerelerin rahatsız ettiği zamanlarda bu durumdan kurtulmak için hemen bir çözüm aramaya başlarız. İşte böyle durumlarda genellikle tercih ettiğimiz yöntem sineksavar spreyler ve ya böcek öldüren ilaçlar olmaktadır. Bunlar yeterli korumayı sağlamadığı gibi sağlık açısından da zararlı olduğu için tercih edilen yöntemlerden değildir. Ancak Kartal  Dragos sineklik hem doğal hem de kalıcı çözümler üreterek sizleri bu dertten kurtarmaktadır. Dragos sineklik sistemleri sineklerin ve haşerelerin girmesini engelleyecek tel aralıklarına sahip sineklik türleri sunmaktadır. Sineklere ve haşerelere karşı hem kolay hem de kesin bir yöntem olan sineklik sistemleri farklı çeşitlerde üretilebilmektedir. Kartal sineklik çeşitleri her ortamda farklı kullanım amaçları ile bulunacak olan sineklikleri stor perde, monteli ve sürgülü modelleriyle sizlere sunmaktadır. Sineklikler statik boya ile üretildiği için uzun yıllar dış etkenlere karşı bozulmadan kullanılabilmektedir. Sineklik sistemleri temizlenmesi de kolay olduğu için sizi yormayacaktır. Oldukça az maliyetli olan bu sistemler yaz aylarında karşınıza sinek ve ya haşere çıkmadan gezmenizi sağlayacaktır. Sağlıklı ortamlar oluşturmak istediğinizde tercih edebileceğiniz  Kartal dragos sineklik modelleri uygun fiyat seçenekleri de sunmaktadır. Kartal sineklik fiyatları malzemelerin uygun olmasından dolayı düşük olup her bütçeye uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Evlerde, depolarda, iş yerlerinde güvenle kullanılabilecek olan sinekliklerden almak isterseniz Dragos sineklik firması ile iletişime geçebilir aklınıza takılan soruların cevaplarını alabilir ve sipariş verebilirsiniz

Kartal sineklik tamiri

Kartal Sineklik hizmeti için bize ulaşarak fiyatlarımız ve modellerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

TEL (0216) 574 65 41
FAKS (0216) 574 65 41
GSM (0532) 442 23 93 – (0543) 239 78 57 
E-MAIL : marmarapvc@hotmail.com

Günümüzde teknoloji oldukça gelişmiş bulunmakta ve bu gelişmişlik her alana yansımaktadır. Ev ürünlerinde de aynı gelişme yaşanmakta ve oldukça gelişmiş teknolojilerle üretim gerçekleştirilmektedir. Bu durum tüketicilere kullanım kolaylığı olan, çeşitliliği fazla ve eskisine göre daha uygun fiyatlar sağlamaktadır. Bu sayede artık istenilen ürün rahatlıkla bulunabilmektedir. Sineklikler de bu ürünlerden bazılarıdır. Eskiden el yordamıyla ve kötü bir görünümle yapılan bu ürünler günümüzde gayet hoş biçimlerde tüketiciye sunulmaktadır. Ayrıca model sayısı da artış göstermiştir. Herkesin sorun yaşadığı haşerelerle böylelikle mücadele mümkün olmaktadır. Bu da insanlara rahatlık yaşatmaktadır. Kartal sineklik sektöründe başarılı hizmetler veren firmamız müşterilerine kaliteli ürünler sunarak güvenilir bir konuma gelmiştir. Montaj, servis gibi ihtiyaçlara da hemen yanıt verilmekte, alış verişini gerçekleştirenler sonrasında yalnız bırakılmamaktadır. Firmamızdan farklı sineklik çeşitleri içerisinden rahatlıkla ihtiyaca uygun seçim yapılabilmektedir. İşçilik sürecine de fazlasıyla dikkat edilmektedir. Bu sayede müşterilerin ürünlerini kullanım süresi artmakta ve yaşanılan sorunlar azalmaktadır.
Sineklik ihtiyacı bulunanlar için birçok seçenek bulunmaktadır. Sürgülü, menteşeli, pileli ve stor sineklik çeşitleri günümüzde en çok kullanılan ürünlerdir. Ancak artık çeşitler bunlarla sınırlı değildir. Böylece hiç kimse standart tasarımlara mahkûm olmamaktadır. Her eve uygun görünümde sineklikler müşterilere sunulmaktadır. Kartal sineklik tamiri ihtiyaçları için firmamıza gelerek ürünleri görebilir ve bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca hızlı bir şekilde hizmet verilmesi sebebiyle de şirketimiz büyük kolaylıklar sağlamaktadır.