Kategori arşivi: kedi sineklik

Kedi sineklik fiyatları

Normal sinekliklerden daha ötede kaliteli olması gereken bu ürün hem sivrisinek geçişini %100 engeller hemde kedilere çok çok dayanıklıdır. Yani zarar veremez. Ürünümüz paslanmaz çelikten yapılan son derece kaliteli bir üründür. Tabi fiyatları buna göre biraz yüksek ama ömürlüktür. Pencere için ömürlük kaliteli bir kedi sinekliği fiyatı 150 tl’dir Kapı için 250 tl’dir. Ancak dediğimiz gibi kediye %100 dayanıklı ve kalitelidir.

Kedilerinizin Güvenliği İçin Kedi Sinekliği
Kedi sinekliği, kedinizin pencere çıkıntısından kayarak ve muhtemelen yaralanmasına neden olarak bir camdan düşmesini engelleyerek odanıza temiz hava girmesini sağlayan hafif ve etkili bir yöntemdir. Kedi sinekliği, sivrisinek filelerinde kullanılana benzer şekilde, PVC kaplı fiberglas örgüdür. Sineklikler standart ağırlıklı pencerelerin çoğuna uyacak şekilde, ekstra güç için özel bir sınıra sahiptir.
Kedi Sinekliği Pencere Çerçevesine Nasıl Eklenir?
Pencere çerçevelerine delik açmaya gerek yok! – Kedi sinekliğinin kendisi 5cm’lik bir kenarlı kanca ve halka sabitlemelerine sahiptir ve ağa işlenmiştir ve her yere dolaşmaktadır. Kedi sinekliği, karşılıklı gelen kendiliğinden yapışkanlı 2 cm genişliğinde sabitleme parçaları kullanarak pencere çerçevesine bağlanır. Her sineklik, eğer isterseniz (dar pencere çerçeveleriniz varsa) tek bir seti kullanabilmenizi veya 4cm’lik sabitleyicilerle (2 set kendi kendine yapışan sabitleme parçasıyla) ikiye katmanızı sağlamak için 2 cm genişlikteki sabitleme seti ile birlikte tedarik edilir. Kedi sinekliği, kanca ve halka sabitlemelerini birlikte iterek pencerede tutulur. Montaj yapıldıktan sonra, ihtiyaç duyduğunuz her an saniyeler içinde uygulanabilir ve çıkarılabilir. Kedi sinekliği ahşap veya UPVC pencere çerçeveleri için uygundur. Pencerelerinize yerleştirmek gerçekten kolaydır.
Kedi Sinekliği Başka Avantajlar Sunuyor Mu?
Evde veya ofisiniz varsa, özellikle de akşamları bilgisayarınızda çalışırken böcekler odanıza girerken ne kadar sinir bozucu olduğunu bilirsiniz. Kedi sinekliği “sivrisinek geçirmeyen incelikte” olduğundan neredeyse tüm böceklerin odanıza girmesini durduracaktır. Renk seçeneği ile pencerelerinize uyum sağlar.