Kategori arşivi: Sineklik fiyatları

Menteşeli sineklik fiyatları

Müşterilerin hem fiyat hem kullanım kolaylığını sağladığı için son kararlarını menteşeli model sineklikten yana kullanmaktadır. 49 tl gibi rakamlara gelen bu sineklik gerçekten insanların hem bütçesini yormuyor hem bir arıza çıkarttığında çok ucuz fiyatlara tamir edilebiliyor.

Menteşeli sineklikte ne gibi sorunlar çıkmaktadır?

Pencerenin dış taraftaki pvc kısmına vidalanan bu ürün ön tarafına çıt çıt takılarak dışarı doğru ittirdiğimizde menteşe kısmına doğru açılarak görevini yerine getirir. Kapatır iken kendimize doğru çekeriz ve burada bulunan menteşenin tam tersi tarafta ki çıt çıt ile kavuşarak pencerenin kapanmasını sağlarız.  İşte pvc pencerenin dış kısmına takılan bu sinekliğin menteşe ve özellikle çıt çıt kısımları zamanlar sorun çıkarmaktadır.

Peki menteşeli sineklik modeli nasıl sorun çıkarır?

Menteşelerin plastik olması nedeni ile zamanla güneşten çürür. Ve bir zaman sonra bu evin baktığı konuma göre değişir çürür kırılır. Tabi bu 3-5 seneyi bulma ihtimalide var. Menteşeli sineklik modelinde esas sorun çıt çıt kısmının zamanla gevşemesi ve genişlemesi yani laçka olarak rüzgarında etkisi ile zamanla açılması durumu olur.

Marmara Sineklik kaliteli ürünler yapar.

Ancak firmamız bu gibi sorunları yıllardır bildiği için en kaliteli malzemeler ile ürünlerini yaparak sizlerin rahat ve uzun süre kullanması için en iyi işçilik ile ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanacağız şekilde üretir ve montajını yapar. Bu nedenle uygun menteşeli sineklik fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Marmara sineklik

Şimdi gelelim fiyat listesine yanlız her zaman söylediğimiz gibi ürünün yapılacağı ilçe, adet ve renge göre fiyatlar değişkendir.

  • MENTEŞELİ SİNEKLİK FİYAT LİSTESİ 

  • Beyaz menteşeli pencere sinekliği 49 tl
  • Beyaz menteşeli kapı sinekliği 99 tl
  • Kahverengi menteşeli pencere sinekliği 55 tl
  • Kahverengi menteşeli kapı sinekliği 110 tl

Bu ürünler dışa açılır olarak bir daire bazında yaptıracağınız zaman geçerli olacak fiyatlardır. Daha uygun fiyatlarda çıkabilir bu nedenle 0545 908 20 08 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

İçe açılır menteşeli sineklik modeli ve fiyatları

Ayrıca sadece dışarı değil içeri açılır menteşeli model yapılabilmektedir. İçeri açılır menteşeli sineklik fiyatları daha yüksektir. Ancak ömür boyu sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Çünkü plastik kısımlar pencerenin iç kısmına kalmaktadır.

  • İçe açılır menteşeli pencere sinekliği fiyatı 90 tl
  • İçe açılır menteşeli kapı sinekliği fiyatı 150 tl
  • Renkli olursa %15 fiyat farkı vardır.

İşte içe açılır menteşeli sineklik fiyatları bu rakamlardan başlamakta ancak normal dışa açılıra göre %500 dayanıklı uzun ömürlüdür.

Pileli

Son zamanların en popüler ürünü olan bu model özellikle çok yüksek ölçülerde yapılabilmesi ve yer kaplamak yerine alandan kazandıran ve harika bir şekilde kullanımı kolay olan eşsiz bir üründür. Fiyat olarak her ne kadar diğer ürünlerden pahalı gibi görünse de esasında kalitesi ve harika bir şekilde çalışması nedeni ile Pileli yani Akordiyon sineklik fiyatları sanıldığı gibi pahalı değil, aksine ucuz bile denilebilir.

Üretici firma olarak kullandığımız malzeme kalitesi ile birlikte senelerce sıkıntı veya bir sorun yaşamadan kullanacağınız bu ürünün yani pileli sineklik fiyatları firmamızda en uygun yani olması gereken en ucuz şekilde satılmakta ve montajı yapılmaktadır. Şunu unutmayın ki çok ucuz yapmıyoruz. Çünkü ucuz ve kalitesiz malzemeler kullanmıyoruz. Nasıl ki kendi evimize bir ürün aldığımızda uzun süre dayansın ve parasını hak etsin istiyor isek sizlere de aynı hizmeti sunuyoruz. Ucuz sineklik ibaresini sevmediğimiz gibi olması gereken en uygun sineklik fiyatları yazarak hizmet veriyoruz.

Pileli sineklik yana doğru hareketli olarak çalışan bir üründür. Ve bu üründen bizim beklentimiz rahat bir şekilde yana doğru gelip gidebilmesidir. Öyle ki 5-6 yaşında ki çocuklar dahi zarar vermeden kaydırarak akordiyon şeklinde olan bu ürünü kullanabilmekte ve açma kapama konusunda sizleri yormamaktadır. Temizlik pileli ürünlerde ıslak bez ile yapılabilmekte ve buda tozlandığı zaman pileli sinekliğin temizliği açısından yorucu olmamaktadır. Bu nedenle bizlere telefon veya whatsapp ile ulaşarak ucuz değil, uygun sineklik fiyat listesi alabilirsiniz.

Marmara Sineklik iletişim  0545 908 20 08

Güncel sineklik fiyat listesi

Whatsapp ile ilçeniz, sineklik modeli ve sineklik adedini belirterek net montaj dahil fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz arayarak bilgi edinebilirsiniz.
Mobilden giriyorsanız  0545 908 2008-Tıkla kolayca WhatsApp Yaz !!!! 

TELEFON 0543 239 78 570545 908 20 08 

İnternette bir çok yerde aradığınız bilgiyi burada geniş kapsamlı olarak modeller ile birlikte güncel sineklik fiyat listesi oluşturacağız. Ancak her zaman olduğu gibi en başta belirtmek gerekir ki montaj ilçesi ve istediğiniz adet net fiyatın belirlenmesinde en önemli unsurdur. Bu nedenle burada ki fiyatlar aşağı yukarı piyasada bir sineklik fiyatı ne kadar aklınızda fikir oluşması açısındandır. Çünkü sineklik pencere ölçünüze özel olarak üretilen ve getirilip montajı yapılan bir üründür. Bu nedenle 1 adet istediğiniz zaman farklı olur, 4-5 adet istediğinizde daha uygun olur.
sineklik fiyatları modelleri

Sabit sineklik fiyatları ne kadar?

Genel olarak wc ve banyo pencereleri için tercih edilen bu model kimi zaman bodrum katlarında da tercih edilmektedir. Vidalar ile mevcut pimapen pencerenize montajlanan ve açılıp kapanmayan bir türde sineklik olmakla beraber başta belirttiğimiz gibi genelde wc ve banyo pencerelerine takılmaktadır. Tanesi Okumaya devam et