SİNEKLİK MODELLERİ ÇEŞİTLERİ

En sık kullanılan sineklik modellerini sizler için resimli ve açıklamalı olarak düzenledik.Ayrıca fiyatları hakkında bilgi verdik. Fiyatlar aşağı yukarı net fiyatlar ancak yapılacak yer , adet  ve rengine göre ufak değişiklikler gösterebilir. Bu nedenle 0216 574 65 41 veya 0543 239 78 57 numaralı telefonlardan ulaşarak daha detaylı teklif alabilirsiniz.

İsterseniz marmarapvc@hotmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

1 – Stor sineklik

Bu sineklik modeli genel olarak tavsiye ettiğimiz kullanışlı kendi içerisinde toplanan ve aşağı yukarı hareket eden stor sineklik fiyatı 60-70 tl civarında olan sinekliktir. Genel olarak pencereler için iyi bir seçimdir.

stor sineklik

—————————————

2 – Menteşeli sineklik

Normal pencereler ve balkon kapıları için ideal olan modelimizdir. Stor modelinden sonra pencereler  için fiyatı daha uygun olduğu için seçilen modeldir.  Aşağıda ki resimde nasıl açıldığını görüyorsunuz. Dışarı doğru açılır ve istenildiği zaman yukarı kaldırılarak yerinden  çıkartılabilir. Pencereler için menteşeli sineklik fiyatı 30-35 tl civarındadır.

menteşeli sineklik

———————————————————————

3- Pileli sineklik

Son yıllarda en çok beğenilen ve gerçekten kaliteli olan sineklik modelidir. Özellikle kapılar için tercih edilmekte ve tavsiye etmekteyiz. Akordiyon şeklinde açılır kapanır. Aşağı yukarı veya sağa sola hareket edebilir. Genel olarak kapılarda tercih edilir. Yer kaplamaz ve yay olmadığı için  kullanımı rahat ve fiyatı yüksek olmasına rağmen bu fiyata değecek bir üründür. Pencereler için pileli sineklik fiyatı 100 tl kapılar için 175 tl civarındadır.  Çiftli pimapen kapılar için 250 tl civarındadır.

pileli sineklik

—————————————————–

Sürme sineklik

Sürme pimapenler için yapılan sineklik sistemidir. Pencerenin dışarıdan altına ve üstüne koyulan ray üstünde hareket eden sineklik hangi taraf açık ise o tarafa kaydırabilirsiniz. İstediğiniz zaman yerinden çıkarabilirsiniz. Pencereler için ortalama sürme sineklik fiyatı 125 tl civarındadır. Sürme kapı sineklik fiyatı 175-200 tl civarındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.